Засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва онлайн: розгляд дисертації Анастасії Патер

11.11.2020 | 13:40

11 листопада 2020 року) відбувся попередній онлайн-захист (ZOOM) дисертації випускниці ОП 025 музичне мистецтво (доктор філософії) п. Анастасії Патер (“Виконавські виміри української сакральної музики”). Наук. кер. проф. Козаренко О. В. Після доповіді А. Патер в обговоренні тексту дисертації взяли участь проф. ЛНМА доктор мист. Наталія Сиротинська, проф. Козаренко О. В., доц. Лазаревська О. М., доц. Чучман В. М., доц. Дубровний Т. М., доц. Салдан С. О., доц. Коломиєць О. І., доц. Демцюх З. М., ст. викл. Мельничук О. Й., ст. викл. Кушніренко О. А,, проф. Козаренко О. В. (у телефонному режимі), завідувач кафедри проф. Медведик Ю. Є. та ін. Відбулося принципово-доброзичливе понад двогодинне обговорення та тривала дискусія. Дисертантка відповіла на поставлені численні запитання. Наступний попередній розгляд дисертації відбудеться у грудні ц.р.

Jurij Medvedyk