Запрошуємо студентів та викладачів на неформальну зустріч із діячами культури, залученими до проєкту «Мистецтво під час війни: Мандрівна Резиденція / Art in Time of War: A Traveling Residency»

29.11.2023 | 16:20

Зустріч  студентів факультету культури і мистецтв

Львівського національного університету імені Івана Франка

з учасниками та учасницями проєкту

«МИСТЕЦТВО ПІД ЧАС ВІЙНИ: МАНДРІВНА РЕЗИДЕНЦІЯ»

(1 грудня 2023 року, 11:00 – 12:30, Львів, вул. Валова, 18)

Запрошуємо студентів та викладачів факультету культури і мистецтв на неформальну зустріч із діячами культури, залученими до проєкту «Мистецтво під час війни: Мандрівна Резиденція / Art in Time of War: A Traveling Residency»:

• док. АУКСЕ КАПОЧЮТЕ-ВАЙТКУВІЄНЕ (Auksė Kapočiūtė-Vaitkuvienė) – мистецтвознавиця, театрознавиця, заступниця директора з культурної діяльності Литовського музею театру, музики та кіно, кураторка виставок, редакторка книг, менеджерка культурних проектів (Литва)
  • НІНО ГУНІЯ-КУЗНЄЦОВА – засновниця й виконавча директорка Тбіліського Бієнале сценографії та Valerian Gunia Union of Young Theatre Artists – Georgian National Center of OISTAT, кураторка мистецьких проєктів (Грузія)
  • ТЕТЯНА РУДЕНКО – головна зберігачка Музею театрального, музичного і кіномистецтва України, дослідниця українського сценічного авангарду, кураторка виставкових проектів (Україна)
  • ОЛЕКСАНДР МАНШИЛІН – викладач, хореограф, дослідник, культурний менеджер. Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації «Платформа сучасного танцю» (Україна)
  • ОЛЕГ ОНЕЩАК – актор театру й кіно, режисер, актор Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса, голова й співзасновник Галереї Сценографії, Міжнародного фестивалю Львівське квадрієнале сценографії, керівник театрального напрямку Школи вільних та небайдужих (Україна)
  • БОГДАН ПОЛІЩУК – сценограф, режисер, куратор мистецьких проєктів, співзасновник Галереї Сценографії, Міжнародного фестивалю Львівське квадрієнале сценографії (Україна)

Це міжнародна резиденція, що об’єднала діячів та діячок культури, які співпрацюють з різними інституціями, організаціями та проєктами в Україні, Литві, Польщі та Грузії. Учасники і учасниці резиденції відвідують театральні вистави, виставки та мистецькі навчальні заклади у Львові, Києві і Чернівцях задля знайомства, обміну досвідом та налагодження партнерських комунікацій.

У рамках резиденції в нашому місті відбудуться такі заходи:

П’ятниця,  1 грудня 2023 року

Арт-центр “Дзига”

Публічна дискусія «Менеджмент та реалізація мистецьких проектів під час війни: досвід та виклики»

Модераторка – Люба Ільницька, театральна кураторка, драматургиня, кураторка театральної програми Jam Factory Art Center  у Львові.

Арт-центр “Дзига”

Відкриття виставки українських сценографів «Сценографія. Фактор вторгнення»

Субота,  2 грудня 2023 року

Арт-центр “Дзига”

Публічна дискусія «Участь у міжнародних мистецьких проектах. Можливості, грантові програми та партнерство»

Зі Львова резиденція помандрує далі – до  Києва (3-4 грудня) та Чернівців (5-6 грудня).