Запрошуємо на ВОРКШОП “Інновації в університетській освіті та менеджменті”

28.11.2019 | 08:58

Шановні колеги!

Запрошуємо університетських викладачів та менеджмент взяти участь  Воркшопі, який  орієнтований на

1. Покращення якості та актуальності навчальних програм в університетах-партнерах. Розширення пропозиції та змісту курсів у сфері міждисциплінарного трансферу технологій у формі традиційного, змішаного та дистанційного навчання.
2. Зміцнення інституційного управління університетом для трансферу технологій з розвитком лідерських навичок.
3. Отримання досвіду міжнародного співробітництва у сфері інноваційного розвитку

У програмі воркшопу презентації, виступи, екскурсія, стратегічна сесія.

Презентують

* Андрій Гукалюк, перший проректор
Зміни у вищій освіті України та інновації у Львівському університеті
* Анет Кьостер, керівник департаменту організаційного розвитку Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана (Німеччина)
Система менеджменту якості університетської освіти у Вюрцбурзькому університеті
* Михайло Винницький, професор Центру сімейного бізнесу LvBS, керівник Секретаріату НАЗЯВО
Як твориться якісна освіта в інноваційному університеті: трансфер зарубіжного досвіду і нові національні стандарти.
* Франц Зойберт,Вюрцбурзький університет
Як викладачу забезпечити якість викладання та практичну орієнтованість курсу
* Ольга Гринькевич, професор кафедри статистики ЛНУ
Трансфер технологій та інновації в університетах Польщі
* Кетрін Компе, лектор DAAD у Львівському університеті
ДААД для викладачів. Проекти. Програми. Презентація програм та можливостей фінансування
* Ірина Сновидович, керівник відділу розвитку кар’єри та співпраці з бізнесом ЛНУ
Розвиток кар’єри та співпраця з бізнесом у Львівському університеті. Можливості для викладачів

* SoftServe  ЕКСКУРСІЯ до стратегічного партнера.

* Тарас Кицмей, співзасновник і член Наглядової ради SoftServe
Трансфер знань заради інновацій. Можливості співпраці для викладачів

* Пошук і обговорення ідей для нових проектів. Стратегічна сесія

Запрошуємо зацікавлених керівників, викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка, адміністративних працівників до участі.

Реєстрація http://bit.ly/34dFYb3

Воркшоп проводиться у рамках Проекту Співробітництва університетів України та Німеччини з трансферу технологій, що підтримується Німецькою службою академічних обмінів DAAD.

По завершенні учасники отримають сертифікати участі у воркшопі від Львівського університету та Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана.

Маріанна Кохан,
керівник проекту Партнерства університетів України та Німеччини у Львівському університеті
marianna.kokhan@lnu.edu.ua
Ірина Сновидович,