Запрошення на зустріч з Таїсією Литвиненко

22.01.2018 | 14:54

У вівторок, 23 січня 2018 року, о 14:30 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться зустріч з Таїсією Литвиненко.

Таїсія Литвиненко –  Народна артистка України, 1957-го закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого, (курс заслуженого діяча мистецтв УРСР Івана Івановича Чабаненка). Після закінчення інституту працювала в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, відтак — у Запорізькому українському музично-драматичному театрі (нині- імені Володимира Герасимовича Магара).

1965-го року разом з Федором Стригуном переїхала у Львів, у театр імені Марії Заньковецької.

Крім акторської та режисерської діяльності, Таїсія Йосипівна є доцентом кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету імені Івана Франка .

Відзначена орденами Ольги ІІ та ІІІ ступенів, орденом святої Анни та Архистарига Михаїла. Лауреатка премій у галузі театрального мистецтва імені Марії Заньковецької та імені Бориса Романицького, а також обласної премії в галузі культури.

Таїсія Литвиненко: “Я маю свою державу. Це – театр”.

На зустрічі можна буде дізнатися про творчість, життєвий шлях, доторкнутись до захоплюючого світу театру, поставити запитання та насолодитись чудовою атмосферою.

За матеріалом Людмили ЧИЖОВИЧ  photo-lviv.in.ua

джерело