Запрошення на кастинг акторів для історичної драми “Довбуш” режисера Олеся Саніна!

05.06.2018 | 20:48

6 та 7 червня 2018 р. з 11:00 до 18:00 у Перша Львівська Медіатека відбудеться кастинг акторів для історичної драми “Довбуш” режисера Олеся Саніна. Організатори кастингу Limelite, PRONTO FILM за підтримки Львівської кінокомісії Lviv Film Commission.

До участі запрошуються актори 25-65 років та акторки 25-35 років. Учасникам потрібно підготувати будь-який близький вам текст – монолог або прозу тривалістю до 1 хв.

«Це фільм про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Про те, як народилася і розрослася легенда про карпатського лицаря, що надихає цілі покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть», – анонсує ДержКіно України.

Проект цієї картини став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно у секції ігрових тематичних фільмів «Велич українського духу на прикладах легендарних героїв народного фольклору». Режисером картини є знаний український кінематографіст, автор фільму «Поводир» – Олесь Санін. Сценарій написаний Василем Портяком, Максимом Чернишем та Олесем Саніним. Продюсує картину Максим Асадчий.

Контактна особа:
Ольга Любарова (Olga Lyubarova)
+38 093 699 83 83

http://film.lviv.ua/dovbush-casting/