Запрошення взяти участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації

23.03.2021 | 10:00

Шановні колеги!

Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, який пройде 22-23 квітня 2021 р. у гібридному форматі – онлайн та офлайн з обмеженою кількістю учасників у м. Київ на базі Центральної бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Деснянського району м. Києва.

Banner IFYL 2021

Організатор Форуму: Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Партнер Форуму: Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Деснянського району м. Києва.

Тема Форуму – «Партнерство & Співпраця».

В єдності сила! Ефект синергії неможливо переоцінити, тому бібліотеки співпрацюють з бібліотеками, партнеряться з бізнесом та громадськими організаціями. Саме партнерство та співпраця у складний час відкривають нові можливості для бібліотек.

Поговоримо про це? Ти – молодий бібліотекар та бажаєш розширити зв’язки своєї бібліотеки або поділитись своїм успішним кейсом? Тоді не пропусти таку нагоду та реєструйся на участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації за формою.

Метою Форуму є зустріч молодих бібліотекарів для обговорення інноваційних напрямів діяльності. Це ‒ чудова можливість відкрити для себе нові перспективи у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства. У програмі заходу ‒ доповіді, презентації успішних кейсів співпраці з різними організаціями, обговорення та дискусії, знайомства, мережування та неформальне спілкування.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

P. S. Ми відкриті, тож раді вітати досвідчених членів ВГО Українська бібліотечна асоціація (віком від 35 років) на Форумі молодих! Не зволікайте та реєструйтесь за формою.

До зустрічі на Форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації!

До 31 березня 2021 р. триває набір учасників Форуму із доповіддю. За результатами відбору організаційний комітет може включити Вашу доповідь в основну програму чи відхилити. Доповідачі, внесені в програму, не сплачують реєстраційний внесок. Повідомлення про включення (відхилення) доповіді в програму Форуму надійде на адресу особистої електронної пошти 1 квітня 2021 р.

Вимоги до доповіді: 15 хв. виступу + 5 хв. запитання, супровід виступу презентацією. Презентації будуть розміщені у спеціальному розділі на порталі ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Реєстрація для учасників відкрита до 10 квітня 2021 р. за покликанням.

Контакти Організаційного комітету:

smb-uba@ukr.net, тел. 093 817-59-37, 095 014-85-87 (Катерина)