Запрошення на VІІ науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічна культура – мистецькі виміри»

02.04.2019 | 07:18

17 квітня 2019 року кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, проводить

VІІ науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

Місце проведення:
Кафедра режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка (адреса: вул. Стефаника 16а. м. Львів).

Програма науково-практичної студентської конференції:

17 квітня 2019 року (середа).
11:30 – 12:00 – реєстрація учасників конференції.
12:00 – 18:00 – пленарне засідання конференції.
Регламент виступу:
– 15 хвилин (10 хвилин – доповідь, 5 хвилин – запитання й обговорення);

– Для участі у студентській конференції просимо надіслати матеріали доповіді відповідно оформленні, до 08 квітня 2019 року, на електронну адресу: E-mail: vidlunnya@gmail.com.
Фінансові умови:

Участь в конференції безкоштовна