Запрошення на онлайн-семінар «Зелені бібліотеки»

09.06.2020 | 16:40

Шановні колеги!

ВГО Українська бібліотечна асоціація та Goethe-Institut в Україні запрошують на німецько-український науково-практичний онлайновий семінар «Зелені бібліотеки», що відбудеться 21-22 червня 2020 р. (неділя та понеділок).

ПРОГРАМА

Доповідачі: бібліотечні експерти з Німеччини та України з питань створення та розвитку зелених бібліотек.

  • Єва Хакенберг, завідувачка інформаційно-бібліотечної роботи Goethe-Institut Марокко, волонтерка зі спеціалізованої групи IFLA «Навколишнє середовище, стійкість та бібліотеки» (НENSULIB).
  • Клаус Ульріх Вернер, доктор філології, керівник відділу філософсько-гуманітарних бібліотек та Філологічної бібліотеки Вільного університету (Берлін), член Секції IFLA з питань будівництва та оснащення.
  • Тім Шуманн, директор Міської бібліотеки Генріх Бьоль району Панков міста Берлін.
  • Анна Хоменко, проєктний менеджер Науково-технічної бібліотеки КПІ імені Ігоря Сікорського.
  • Ірина Коваленко, заступник директора Бібліотеки Сумського державного університету.
  • Катерина Сухоребська, зав. відділом обслуговування Львівської обласної бібліотеки для дітей.
  • Ірина Пігура, провідний бібліотекар відділу обслуговування Львівської обласної бібліотеки для дітей, координатор проєкту ЕкоБібліотека.
  • Валентина Неспірна, бібліотекар Бібліотеки ім. Ю. Гагаріна для дітей Централізованої бібліотечної системи Деснянського району м. Києва.

Цільова аудиторія семінару: працівники публічних, університетських та шкільних бібліотек, які цікавляться та розвивають екологічний напрям роботи бібліотек.

Умови участі:

До участі у семінарі запрошуються члени УБА або представники офіційного партнера УБА у 2020 році. Як поновити/оформити індивідуальне членство в УБА читайте тут. Як поновити/оформити офіційне партнерство читайте тут.

Учасники онлайнового семінару мають зареєструватися за встановленою формою та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 300,00 грн. як добровільне пожертвування для ВГО Українська бібліотечна асоціація. Реєстраційний внесок включає дводенну участь в онлайновому семінарі, послідовний переклад, проведення семінару на платформі Zoom(комерційна версія), доступ до матеріалів доповідачів, електронний сертифікат.

Учасники можуть отримати організаційну підтримку від Виконавчого офісу УБА в оформленні офіційних листів-запрошень.

Завершення реєстрації і термін сплати реєстраційного внеску – 16 червня 2020 р., 16.00

Форма для реєстрації тут.

Українська бібліотечна асоціація