Запрошення до участі в онлайн-турі конкурсу “DANCE GENERATION”

29.01.2021 | 13:47

Організаційний комітет міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів  запрошує творчу молодь та колег до участі у онлайн-турі  конкурсу   “DANCE GENERATION”

УЧАСТЬ У ТУРІ БЕЗКОШТОВНА!!!

Ознайомитись з конкурсом можна на сайті конкурсу http://www.dance-generation.pp.ua/

————————————————————————————————-

Кафедра хореографії

Попереднього онлайн-туру міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів

“Dance generation

Загальні положення

1.1. Це положення визначає порядок проведення попереднього онлайн-туру міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів.

1.2. Тур проводиться з метою підвищення інтересу та соціального заохочення розвитку хореографічної творчості в умовах пандемії та відсутності сценічних майданчиків для самореалізації творчого потенціалу хореографів у різних жанрах хореографічного мистецтва.

Організатори конкурсу

Організатори: Кафедра хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Основні завдання

активізувати інтерес до постановочної хореографічної роботи не зважаючи на несприятливі умови для сценічної діяльності;

– надати можливість безкоштовної участі у ІІІ міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів Dance generationпереможцям  попереднього туру.

– створення та популяризація хореографічних творів, пошук нових яскравих балетмейстерських робіт та молодих талановитих виконавців.

– пошук в Україні та за кордоном талановитих та обдарованих постановників, які мають значні досягнення в створені  хореографічних творів, танцювальних спектаклів, перформансів.

Умови та порядок проведення  онлайн-туру

Дата проведення: 23 квітня 2021 року

Форма проведення: дистанційно

Заявки на участь приймаються до 16 квітня 2021 року

Для участі в онлайн-турі необхідно виконати певний алгоритм дій та  відправити інформацію на адресу конкурсу

ісdancegeneration@gmail.com

1. Заповнити заявку на участь у онлайн-турі.
  2. Надіслати відео-звернення автора постановки з короткою анотацією власної роботи (до 2хв). Дане відео-звернення    є підтвердженням авторства роботи для організаційного комітету. Відповідальність за авторство хореографічної постановки  несе заявник.
  3. Відео робота повинна бути завантажена на надійний ресурс (за особистим  вибором  заявника), а  надіслане посилання  активним  для  скачування.

Відправлена заявка без відео-звернення автора постановки та відкритого посилання на заявлену до участі у турі роботу не реєструється.

У даному заході беруть участь майбутні та молоді балетмейстери (вихованці хореографічних колективів, учні шкіл мистецтв, ліцеїсти навчальних закладів мистецького спрямування, студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації) та балетмейстери віком до 45 років.

Подача заявки здійснюється за відповідною категорією:

Категорія А. (студенти училищ культури, коледжів культури і мистецтв);

Категорія С (студенти університетів спеціальності «Хореографія»);

Категорія D (молоді балетмейстери віком до 35 років, виконавці номеру – професійні танцівники, або танцівники з досвідом роботи)

Категорія Е (молоді балетмейстери до 35 років, виконавці – вихованці дитячих колективів)

Категорія Professional (балетмейстери віком від 35 до 45 років, виконавці – вихованці дитячих колективів)

Кожен балетмейстер представляє один або два хореографічні твори (за бажанням). Загальний хронометраж номеру не повинен перевищувати 5 хвилин.

Оцінювання хореографічних творів

Оцінювання хореографічних творів буде здійснювати високопрофесійне журі в дистанційному форматі, до складу якого входять фахівці різних напрямків хореографічного мистецтва: провідні діячі культури і мистецтв, народні та заслужені артисти, діючі балетмейстери, режисери.

Журі оцінює балетмейстерські роботи за такими критеріями:

–  загальний художній рівень постановки з урахуванням вікових можливостей виконавців;

–  актуальність вибраної теми та індивідуальне балетмейстерське бачення;

–  самостійність балетмейстерського вирішення хореографічної композиції;

– оригінальність втілення задуму постановки, спектр використаних композиційних рішень та прийомів;

– відповідність хореографічного вирішення використаному музичному матеріалу, художньому оформленню (реквізит, костюм, тощо);

–  рівень виконавської майстерності виконавців твору;

– якість використаного музичного матеріалу.

Нагородження

За результатами голосування журі в кожній категорії визначається лауреат

I ступеня, який має можливість безкоштовної участі в ІІІ Міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів “DANCE GENERATION”

Результати туру обговоренню не підлягають.

Оргкомітет фестивалю займається виключно організаційними питаннями і не має впливу на рішення журі щодо оцінок учасників.

Участь у онлайн турі БЕЗКОШТОВНА!

Форма заявки на участь у онлайн-турі міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION»

П.І.Б балетмейстера

Навчальний заклад, що представляє країна,телефон

Назва хореографічної     композиції,    твору Посилання