Запрошення до участі у Міжнародній науковій конференції “Інформація, комунікація і управління знаннями в глобалізованому світі”

19.02.2020 | 14:44

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ,

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ,

ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ,

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ,

БІЛОРУСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ,

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. МАКСИМОВИЧА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА,

НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА БІБЛІОТЕКА

НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО,

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ELIBUKR

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ І КІБЕРБЕЗПЕКИ

КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КАФЕДРА ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», яка відбудеться 14-16 травня 2020 р. в Київському національному університеті культури і мистецтв.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, білоруська.

На пленарному засіданні та секціях конференції планується обговорити такі питання:

• актуальні проблеми теорії, історії та практики соціальних комунікацій;
  • інформаційні інституції та суспільний розвиток: взаємодія з владою і громадянським суспільством;
  • архівознавство, бібліотекознавство, документознавство, інформаційний менеджмент у системі сучасних наукових досліджень;
  • інформаційна аналітика: напрями та перспективи розвитку;
  • проблеми навчальної та наукової підготовки фахівців з інформаційної, архівної й бібліотечної справи;
  • міжкультурна комунікація і соціокультурний дискурс;
  • комунікаційна природа соціальної інформатики;
  • філософсько-культурологічні проблеми розвитку інформаційного суспільства;
  • інформаційні системи, центри в інформаційному суспільстві;
  • сучасний медіатекст і медіадискурс;
  • комунікаційні технології в мас-медіа;
  • соціологічні й політичні комунікаційні зв’язки;
  • видавнича справа: теоретичні аспекти та практичне втілення;
  • керування знаннями і глобалізація академічних наукових та освітніх процесів.

Напрями роботи конференції:

Секція 1. Інформація, комунікація і суспільний розвиток: теоретичні аспекти і сучасні практики.

Секція 2. Документно-інформаційні інститути в системі соціальних комунікацій: завдання, тренди, технології.

Секція 3. Когнітивний вимір соціальних комунікацій: інформаційна аналітика.

Секція 4. Інформаційно-бібліотечна та архівна освіта: виклики і рішення.

Тези, оформлені із дотриманням нижче поданих вимог, передбачено опублікувати у збірнику матеріалів конференції до початку її роботи.

Аспіранти та особи без наукового ступеня до статті обов’язково додають рецензію, підписану кандидатом або доктором наук.

Редколегія не розглядатиме тези, оформлені з порушенням вимог або які не відповідають тематиці конференції.

Витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням та проживанням – за рахунок учасників.

Оргкомітет забезпечує бронювання місць в готелі тільки за умови попереднього (не менше як за 5 діб) інформування про час прибуття та термін перебування.

Довідки за таким телефоном: +38(050)4141914; 095-657-33-82;  098-649-39-56.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ

1. Обсяг тез не більше 2-х сторінок.
  2. Тестовий редактор: МS Word.
  3. Сторінка формату А4 (210х297мм); поля: ліве – 3 см, праве – 1 см, верхнє і нижнє – 2 см.
  4. Текст: шрифт Times New Roman, розмір 12; міжрядковий інтервал – 1,5; відступ першого рядка – 1,25 см. За наявності підзаголовка – посередині під назвою (грубий шрифт, розмір 12 ). Посилання на літературу в тексті подавати за зразком: [7, с. 19; 8, с. 237; 12].
  5. Рядки: 1-й рядок – назва доповіді, статті (грубий шрифт, розмір 14); 2-й рядок – ім’я та прізвище автора (-ів) зі знаком © (розмір 12); 3-й рядок – повна назва установи та її адреса (розмір 10); 4-й рядок – контактна електронна пошта доповідача (розмір 10); 5-й рядок – анотація українською мовою (до 60-ти слів; розмір 10, курсив); 6-й рядок – ключові слова українською мовою (до 8-ми слів, розмір 10, курсив), 7-й рядок – анотація англійською мовою (розмір 10, курсив); наступний рядок – ключові слова англійською мовою (до 8-ми слів; розмір 10, курсив); через рядок – текст статті.
  6. Нумерований перелік літератури подати в кінці статті одним абзацом через крапку з комою (курсив) у порядку посилання в статті, оформлений згідно з ДСТУ 8302:2015.
  7. Таблиці: у форматі МS Word; заголовок подати над таблицею справа похилим шрифтом, напр., Таблиця 1; назва таблиці – у наступному рядку посередині грубим шрифтом.
  8. У тексті не використовувати переноси та автоматичну нумерацію приміток.

АНКЕТА УЧАСНИКА

Ім’я, прізвище
Науковий ступінь,

вчене, почесне звання

Установа
Службова адреса
Службовий телефон / факс
Е-пошта
Домашня адреса
Домашній телефон
Назва доповіді
Напрям роботи конференції
Потреба у проживанні в готелі

Для участі у конференції просимо до 15 квітня 2020 р. надіслати анкету учасника (зразок додається) та тези за доповіддю за адресою: ibas.knukim@gmail.com.

Тел.: +38(050)4141914; 095-657-33-82;  098-649-39-56

Сподіваємось на плідну співпрацю!

З найкращими побажаннями

Тетяна Гранчак
д. наук із соціальних комунікацій,
проф. кафедри інформаційних технологій КНУКіМ