Запрошення до участі у III Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі дітей та молоді «ЕКЗЕРСИС – 2020»

13.02.2020 | 07:55

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошує талановитих, відданих своєму покликанню танцівників і хореографічні колективи до участі у III Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі дітей та молоді «ЕКЗЕРСИС – 2020», що відбудеться
14 березня 2020 року в місті Луцьку.

«ЕКЗЕРСИС – 2020» – це справжнє свято танцю, на якому учасники та керівники хореографічних колективів мають змогу продемонструвати високу майстерність, фахові постановки, творчий підхід та креативність.

Вас чекає:
– обмін досвідом з танцювальними колективами різних регіонів України;
– знайомство з багатожанровими хореографічними постановками;
– нагороди для учасників та переможців.

Сподіваємося, що участь у фестивалі-конкурсі «ЕКЗЕРСИС – 2020» стане поштовхом до нових творчих досягнень, надихатиме на нові ідеї та постановки.
Чекаємо Вас на нашому святі танцю!

Дане положення є офіційним запрошенням до участі всіх зацікавлених осіб.
І. Загальні положення
1.1.III Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс дітей та молоді «Екзерсис – 2020» (далі – Фестиваль) проводиться з метою популяризації та розвитку сучасної національної хореографії.
Основні завдання Фестивалю:
– виховання молоді на кращих традиціях української культури, національних культур інших народів, які проживають на території України;
– удосконалення професійного рівня учасників фестивалю;
– пошук та підтримка молодих талантів;
– організація змістовного дозвілля школярів.
1.2. Засновником Фестивалю є Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки факультет культури і мистецтв кафедра культурології та хореографічного мистецтва.
1.3. Термін і місце проведення Фестивалю: 14. 03. 2020 р. на базі навчального корпусу В СНУ імені Лесі Українки (м. Луцьк. вул, Винниченка 30). Конкурсна сцена 8×14м.
ІІ. Умови проведення
До участі у Фестивалі запрошуються дитячі, юнацькі та дорослі творчі колективи (класичного, народного, сучасного, бального, естрадного танцю та інші хореографічні форми), а також індивідуальні виконавці, які подають заявку на один хореографічний твір. Організаційний комітет фестивалю-конкурсу визначає чотири вікові категорії учасників :
1 категорія від 4 до 6 років включно ;
2 категорія від 7 до 11 років включно ;
3 категорія – від 12 до 15 років включно ;
4 категорія – від 16 до 25 років включно ;
Допускається до 30 % учасників старшого віку у молодшій категорії.
Фестиваль-конкурс проводиться за номінаціями: «Класичний танець»
Представлення оригінальної класичної спадщини або нова інтерпретація на основі балетних творів.
«Народний танець»
Колективи представляють народний танець або народно-стилізований танець на основі національного фольклору.
«Сучасний танець»
Виконання в цій категорії можуть бути в наступних стилях:
– вуличний танець (хіп-хоп, диско, брейк-денс, джаз-фанк, крамп, та ін.);
– джаз танець (фольк-джаз-танець, афро-джаз-танець, бродвей-джаз-танець, лірикал-джаз-танець, джаз-модерн танець та ін.);
– сучасний танець (модерн, контемпорарі, контактна імпровізація та ін.);
– соціальний танець (сальса, бачата, хастл, кізомба, зук та ін.).
«Бальний танець»
– ансамблі і малі форми
«Естрадний танець»
Дитячий танець (сюжетно-ігровий танець)
Інші хореографічні форми
– шоу програми
– шоу-bellydance
– східні танці
ІІI. Порядок проведення фестивалю-конкурсу:
конкурсний перегляд проводиться за віковими категоріями; під час конкурсного перегляду учасники виконують один танець у своїй віковій категорії;
– після перегляду конкурсних виступів журі визначає переможців у кожній номінації згідно вікової категорії (Лауреатів I-x, II-x, III-x премій) та володаря Гран-прі;
– конкурсний перегляд, гала-концерт та нагородження переможців відбудеться на сцені центру культури і дозвілля СНУ імені Лесі Українки ( 14 березня 2020 року) .
Журі фестивалю-конкурсу оцінюватиме конкурсні виступи за такими критеріями:
– танцювальна майстерність (наявність хореографічної школи);
– сценічна майстерність;
– музичний супровід;
– постановка танцю;
– розкриття теми;
– сценічні костюми (оригінальність, відповідність темі);
– технічність виконання;
Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає.
3.5. Максимальна тривалість хореографічного твору до 5 хвилин.
3.6. Колективи та окремі виконавці – учасники Фестивалю виконують хореографічні номери під фонограму (формат mp3 );
3.7. Після отримання запрошення про участь у Фестивалі керівники повинні переказати на розрахунковий рахунок, вказаний у запрошенні організаційний внесок у сумі 300 грн. за один ансамблевий конкурсний номер та 200 грн. за один конкурсний номер малої форми (до 6 осіб) . Внески використовуються як призовий фонд, а також для технічного забезпечення виступів учасників Фестивалю.
3.8. Відповідальність за дотримання техніки безпеки, збереження життя і здоров’я дітей несуть керівники колективів.
3.9. Для участі у Фестивалі необхідно до 25 лютого 2020 р.надіслати анкету – заявку за електронною адресою:dance-kaf@ukr.net
ІV. Нагородження учасників
4.1. Учасники Фестивалю нагороджуються дипломами та пам’ятними сувенірами.

Контактний телефон для довідок:
Косаковська Л. П. +38 0662213364; +38 0980356061