Захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”

30.12.2023 | 02:12

22 грудня 2023 року відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 029 ” Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”. Висловлюємо щиру подяку Голові ЕК, доктору наук із соціальних комунікацій, професору, заступнику генерального директора з наукової роботи Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника Сніцарчук Лідії Віталіївні, в.о. завідувача кафедри бібліотекознавства і бібліографії, кандидату філологічних наук Білоусовій Роксані Зіновіївні, а також членам Комісії – професору кафедри бібліотекознавства і бібліографії, доктору наук із соціальних комунікацій Кунанець Наталії Едуардівні, доценту кафедри бібліотекознавства і бібліографії, кандидату філологічних наук Демчук Наталії Романівні, доценту кафедри бібліотекознавства і бібліографії, кандидату філологічних наук Біловус Галині Григорівні.

Вітаємо студентів із успішним захистом магістерських робіт, бажаємо Божого благословення, мирного неба, Перемоги і успішної реалізації у професії.