Захист кваліфікаційних робіт студентів КМДМ-21с кафедри соціокультурного менеджменту

23.12.2023 | 09:40

22 грудня 2023 року на факультеті культури і мистецтв ЛНУ ім. І.Франка відбувся успішний захист

кваліфікаційних робіт студентів-магістрів кафедри соціокультурного менеджменту.

Всі студенти КМДМ-21с отримали високі позитивні оцінки.

Доповідає студент КМДМ-21с Андрій Франків. Тема кваліфікаційної роботи «Сучасний стан розвитку та шляхи удосконалення туристичної інфраструктури у місті Львові». Науковий керівник, д.е.н., проф. Оксана Гнаткович.

Доповідає студент КМДМ-21с Роман Щур. Тема кваліфікаційної роботи «Перманентна освіта як теоретична концепція та прагматичний виклик сучасності». Науковий керівник, д.і.н., доц. Людмила Белінська.

Доповідає студент КМДМ-21с Роман Савка. Тема кваліфікаційної роботи «Захист авторських прав у креативних індустріях». Науковий керівник, к.мист., доц. Наталія Дядюх-Богатько.

Доповідає студентка КМДМ-21 Надія Гірняк. Тема кваліфікаційної роботи «Сучасне українське кіно як фактор формування національної свідомості». Науковий керівник, д.і.н., доц. Людмила Белінська.

Доповідає студентка КМДМ-21 Тетяна Балук. Тема кваліфікаційної роботи «Інновації у креативних індустріях». Науковий керівник, д.е.н., проф. Оксана Гнаткович.

Доповідає студент КМДМ-21с Данило Крохмальний. Тема кваліфікаційної роботи «Інформаційні концепти соціокультурного середовища (на матеріалах веб-сайту Львівського національного університету імені Івана Франка)». Науковий керівник, д.е.н., с.н.с Максим Максимчук.

Доповідає студентка КМДМ-21 Анастасія Щирба. Тема кваліфікаційної роботи «Аудіоальбом як національний культурний продукт часів незалежності України (1991-2023 р.р.)». Науковий керівник, к.і.н., доц. Наталія Данилиха.

Доповідає студент КМДМ-21с Дмитро Семенюк. Тема кваліфікаційної роботи «Використання AІ у сучасному мистецтві». Науковий керівник, д.е.н., проф. Оксана Гнаткович.

Доповідає студентка КМДМ-21с Анастасія Швець. Тема кваліфікаційної роботи «Волонтерство як соціокультурний феномен». Науковий керівник, д.е.н., проф. Оксана Гнаткович.