Захист дисертаційного дослідження із спеціальності 024 Хореографія Літовченко Олени Андріївни.

14.03.2024 | 16:01

Перший в Україні захист дисертаційного дослідження із спеціальності 024 Хореографія у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

14 березня 2024 року відбувся захист дисертації Літовченко Олени Андріївни «Репрезентативні властивості хореографічної мізансцени у творенні художнього образу». Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 024 – Хореографія. – Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет культури і мистецтв кафедра режисури та хореографії.

Науковий керівник Плахотнюк О.А., кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка МОН України.

Голова ради: Берест Роман Ярославович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка МОН України.

Офіційні опоненти:

Погребняк Марина Миколаївна – доктор мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка МОН України.

Верховенко Ольга Анатоліївна – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України, м. Київ, МОН України.

Андрощук Людмила Михайлівна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка МОН України.

Рецензент: Кундис Руслан Юрійович – кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка МОН України.

Вітаємо Олену Андріївну з успішним захистом

Це перший в Україні захист дисертаційного дослідження із спеціальності 024 Хореографія.