Як зробити навчання цікавішим для студентів та де знайти для цього ресурси: викладачів запрошують долучитися до проекту

31.01.2019 | 10:20

За повідомленням МОН України:

Викладачам закладів вищої освіти, які шукають цікаву інформацію зі своєї дисципліни та хочуть додати практики до проведення занять, пропонують взяти участь у проекті СASERS for Universities. Заявки прийматимуться до 1 березня 2019 року

У межах проекту досвідчені управлінці або бізнес-фахівці пропонуватимуть кейси, які викладач має розглянути разом зі студентами під час практичних чи лекційних занять. Для участі у проекті потрібно заповнити онлайн-анкету (goo.gl/j7A3Y5), вказавши бажані теми для майбутніх кейсів.

Після розгляду заявок організатори відберуть ті, для яких представники бізнесу чи влади зможуть створити бізнес-кейс для подальшої реалізації. У їхньому змісті пропонуватиметься більше шляхів для вивчення спеціальності, а також приділятиметься увага до необхідних практичних навичок майбутніх фахівців.

Ознайомитися з тематиками можливих кейсів та умовами участі у них можна за посиланням https://casers.org/cases/?tab

МОН України