Як користуватися фондами Наукової бібліотеки

08.09.2020 | 12:19

Форма для дистанційної реєстрації студентів на період карантину з 1 вересня 2020 року

Заповнену форму просимо надсилати на pidruchnyk.library@lnu.edu.ua !

Правила запису та видачі читацьких квитків

Читачі замовляють читацькі квитки у пункті реєстрації (вул. Драгоманова, 17, 1-й поверх) на підставі документа, що засвідчує особу відповідно до Інструкції про порядок запису користувачів та видачі єдиного читацького квитка в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час запису читач повинен ознайомитися з Правилами користування Науковою бібліотекою та підтвердити зобов’язання їх виконання особистим підписом.

Читацький квиток є документом, що дає право користування фондами Наукової бібліотеки.

Де знайти і замовити книгу

Для пошуку потрібної літератури користувачі можуть звертатись до каталогів НБ (вул. Драгоманова, 5, 2-й поверх):

• електронного каталогу (надходження літератури з 1991 року);
  • карткових каталогів: алфавітного каталогу книг;
  • алфавітного каталогу літератури іноземними мовами;
  • алфавітного каталогу видань до 1941 року;
  • систематичних каталогів (кирилиця, латинка).

вул. Драгоманова, 17, 1-й поверх:

• алфавітного каталогу періодичних видань НБ.

Про нові надходження до Бібліотеки ви можете дізнатися під час презентацій, на виставках у читальних залах та абонементі НБ, на сайті Наукової бібліотеки в рубриці “Нові надходження” та на сторінці Наукової бібліотеки у мережі Facebook.

У випадку виникнення труднощів при пошуку необхідних документів можна звернутись за допомогою до чергового по каталогу (вул. Драгоманова, 5, 2-й поверх) чи скористатися послугами науково-бібліографічного відділу (вул. Драгоманова, 5, 3-й поверх).

Замовити книгу запрошуємо до абонементу та читальних залів Наукової бібліотеки.

джерело