XXIV Всеукраїнський конкурс професійних читців ім. Лесі Українки

20.10.2020 | 13:28
Національна спілка театральних діячів України оголошує набір учасників на
XXIV Всеукраїнський конкурс професійних читців імені Лесі Українки (онлайн) ?
Час: жовтень-листопад 2020 року ?
? Ти студент або молодий актор?
? Ти вже добре знаєш як воно – здавати іспити онлайн чи писати самопроби?
? Ти маєш улюблений твір Лесі Українки?
? Тоді ти легко підготуєш матеріал для нашого конкурсу.
У конкурсі мають право брати участь:
– професійні актори театрів та концертних організацій віком до 35 років;
– студенти вищих навчальних закладів культури та мистецтв віком від 16 років.
? Для участі в конкурсі необхідно до 19:00 10 листопада 2020 року заповнити електронну анкету-заявку за посиланням: https://forms.gle/PgSjRHVhLKS9GxtMA
та надати відеозапис виконання одного з творів Лесі Українки (до 5 хвилин! відео, що перевищуватимуть таймінг не будуть прийматися на розгляд журі).
❗ ВАЖЛИВО ❗ Відео має бути зроблено саме для участі у конкурсі і ніде не використовуватись раніше. Використання фонової музики дозволяється, та лише ту, яка у вільному доступі і не захищена авторським правом.
Відеозаписи будуть розміщені у загальному доступі на сторінці НСТДУ у Fаcebook та на YouTube каналі Спілки.
? В кожній категорії членами журі шляхом голосування буде визначено лауреатів І та ІІ, ІІІ премії та Гран-прі.
Переможці Конкурсу визначаються шляхом рейтингового голосування членів журі
Переможцям присвоюються звання лауреатів ???
Переможців буде оголошено 1⃣8⃣ листопада 2020 року.
Хід та підсумки Конкурсу висвітлюються на сайті та офіційних сторінках соцмереж НСТД України ?
☎ З будь-яких питань щодо проведення конкурсу звертатись за телефоном +38 044 279 65 49 та на електронну адресу: info@nstdu.com.ua