XI Львівський міжнародний бібліотечний форум

16.09.2020 | 12:19

У межах 27-го BOOKFORUM відбудеться XI Львівський міжнародний бібліотечний форум (15-20 вересня 2020 р.). Форум відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Цьогорічна тема Бібліотечного форуму: «Бібліотекарі: хто ми є?».

48794695273 08a11a75dd c

У програмі:

• пленарне засідання «Бібліотекар: непроговорене та неусвідомлене»
  • ключові спікери: Костянтин Сігов, канд. філос. наук, директор Центру Європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська академія» та науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера», громадський діяч; Василь Кметь, канд. іст. наук, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка
  • іноземні спікери: Барбара Лізон, президент-елект (2019-2021) Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ (IFLA), Німеччина; Уте Енгелкенмайєр, очільниця Департаменту сервісу та інформації Бібліотеки Дортмундського технічного університету, Німеччина; Софі Маннс-Зюсбріх, д-р., працівниця Бібліотеки Лейпцизького університету, членкиня комісії з питань професійної кваліфікації Німецької бібліотечної асоціації
  • Дискусія «Університетські бібліотекарі ‒ хто ми є …»
  • Круглий стіл «Бібліотекарі чи …??? Кого і як готують сучасні заклади вищої освіти»
  • «Книжковий клуб» та інші дієві формати промоції читання від Українського інституту книги
  • Флеш-семінар «Імідж бібліотекаря в освітньому просторі: злам стереотипів»
  • Печа-куча «Бібліотекар: вийти за межі» (дистанційні послуги бібліотек в умовах карантину)
  • «Маннергейм» ментальний: перформанс
  • Відеозаписи: “Бібліотекар цифрової доби: у лабіринті відображень”, “Мистецтво бути бібліотекарем у часи кризи” та “Діалог про бібліотеки та бібліотекарів”
  • Вечірка у музично-поетичному ритмі «Шалено неочікувані бібліотекарі»

та багато інших захоплюючих подій.

Програма Форуму

Форум – це місце зустрічі керівників та провідних фахівців бібліотек, науковців, викладачів закладів вищої освіти, видавців, авторів, читачів, провайдерів інформаційних послуг, членів та партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Організатори Форуму

• ВГО Українська бібліотечна асоціація
  • ГО «Форум видавців»

Партнери Форуму

XI Львівський міжнародний бібліотечний форум відбувається в межах 27 BookForum.

Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». Її кураторкою стала літературознавиця і критикиня Ганна Улюра.

Програма 27 BookForum доступна на сайті bookforum.ua.

джерело