Вийшов з друку збірник студентських праць

12.02.2022 | 04:05

За матеріалами Третьої всеукраїнської студентської наукової конференції “Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку” (Львів – Івано-Франківськ – Тернопіль – Харків – Кременчук – Суми, 25 листопада 2021 р.) зусиллями кафедри соціокультурного менеджменту ЛНУ імені Івана Франка підготовлено до друку і видано збірник наукових праць студентів “Регіональний соціокультурний менеджмент”.
У збірнику розглянуто теоретичні та прикладні аспекти розвитку менеджменту соціокультурної діяльності та дотичних до нього галузей. Надзвичайно приємно, що серед молодих авторів цього видання є студенти провідних вузів України, які навчаються за спеціальністю 028 “Менеджмент соціокультурної діяльності”.