Вийшов друком навчально-методичний посібник

17.03.2021 | 20:14

До навчально-методичного посібника асистента кафедри музикознавства та хорового мистецтва Чучмана В. М. «Ліричні та жартівливі пісні в обробці для дитячо-юнацького хору» увійшли партитури українських народних та авторських пісень в опрацюванні для три-, чотириголосого дитячо-юнацького хору a cappella. Вміщено стислі методичні рекомендації щодо розучування та концертного виконання поданих хорових творів, підготовчі інтонаційні вправи, дидактичні завдання, пояснення малозрозумілих слів і зворотів тощо. Посібник оснащено аудіовізуальним додатком, яким можна скористатися за посередництвом QR-коду. Видання адресоване вчителям, студентам і викладачам закладів мистецької освіти всіх рівнів, керівникам вокальних гуртків, дитячо-юнацьких і жіночих хорів, вокальних ансамблів, широкому колу поціновувачів української хорової та пісенної творчості.