Про “Науково-практичний коментар законодавства щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад завідувача кафедри, професора, доцента Львівського національного університету імені Івана Франка”

15.05.2021 | 07:46

Шановні колеги!

За повідомленням Профспілка Львівського університету

вийшов друком “Науково-практичний коментар законодавства щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад завідувача кафедри, професора, доцента Львівського національного університету імені Івана Франка”.

Посібник відповідає на усі питання щодо процедури проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Університету.
📲 Електронну версію методичних рекомендацій можна переглянути на сайті Первинної профспілкової організації працівників Університету у розділі «Наші видання» або за посиланням ⬇
Немає опису світлини.