Викладачі кафедри бібліотекознавства і бібліографії взяли активну участь у науковій конференції “Biblioteca Universitatis: пам’ ять, діалог, реінтерпретація” з нагоди 410-річчя Наукової бібліотеки

29.10.2018 | 21:27
26 жовтня 201’8 року у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася наукова конференція з міжнародною участю “Biblioteca Universitatis: пам’ ять, діалог, реінтерпретація”, яка була організована з нагоди 410-річчя Наукової бібліотеки . Викладачі кафедри бібліотекознавства і бібліографії взяли активну участь у цьому заході. На секції “Історія книги, бібліотечних фондів та колекцій”  виступила асистент кафедри Чирук Є. Г. з доповіддю “Історико-культурний вимір приватної бібліотеки Михайла Павлика” , на секції “Періодика у бібліотеках та бібліотекознавчих дослідженнях” – доцент Біловус Г. Г. з доповіддю “Краєзнавчий довідково-бібліографічний апарат: природа симбіозу (за матеріалами фахової періодики ХХІ ст.) і асистент Сирота Л. Б. з доповіддю “Матеріали періодичних видань як джерело для написання магістерських робіт (на прикладі студентських наукових праць з проблем розвитку інформаційно-бібліотечної діяльності)”, на історико-бібліографічному семінарі – старший викладач Пугвч Л. Ю. з доповіддю “Громадська та публіцистична діяльність Івана Наумовича”.
Л.Б.Сирота
        До вашої уваги фотозвіт з конференції.