Видано збірник матеріалів “Інноваційні технології в сучасному освітньому просторі”

03.01.2022 | 13:59

Видано збірник матеріалів Всеукраїнського семінару-практикуму, Львів – Броди, 23–24 листопада 2021 р. Інноваційні технології в сучасному освітньому просторі. Збірник матеріалів / Упорядники Н.В. Воляник, О.А. Плахотнюк. – Броди : Видавництво «Просвіта», 2021. – 156 с.

Наукові статті та тези доповідей Всеукраїнського семінару-практикуму, який був проведений у співпраці кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка та цикловою комісією музики та хореографії Комунального закладу Львівської обласної ради «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича».

Збірник складається з двох частин: у першій частині висвітлено досвід роботи вчителів ритміки, хореографії, керівників хореографічних колективів, які працюють у сфері хореографічної інклюзивної освіти; у другій частині розглянуті засоби коригувальних технологій сприймання музики у роботі з різновіковими групами дітей.