Вшанування пам’яті о.М. Шашкевича

09.06.2018 | 16:00

7 червня 2018 року на Личаківському кладовищі львів’яни  вшанували пам’ять відомого українського письменника, просвітителя, будителя українців о.Маркіяна Шашкевича з нагоди 175 -ї річниці з дня його смерті.

На Личаківському кладовищі до могили видатного українця учасники заходу поклали квіти, священики відслужили панахиду. Про велику роль М. Шашкевича у духовному відродженні і зміцненні українського народу говорили представники влади та дослідники його життя й діяльності. Серед промовців – професор кафедри бібліотекознавства і бібліографії Богдан Якимович.

Студенти першого курсу факультету культури і мистецтв, викладачі кафедри бібліотекознавства і бібліографії активно долучилися до відзначення ювілею М. Шашкевича. зокрема на заході були  присутні заступник декана факультету культури і мистецтв, доцент Біловус Г. Г., асистент кафедри бібліотекознавства і бібліографії Сирота Л., студенти Т.Ляцька, Д. Крохмальний, М. Пристай, К. Дудоріна та ін.

Л.Сирота