Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник»

23.10.2017 | 18:18

22 жовтня 2017 року у Києві відбулася масштабна освітня подія – Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник». Участь у заході взяли представники київських вищих навчальних закладів і провідних університетів України, зокрема і Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час Форуму проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан економічного факультету Ростислав Михайлишин і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ЛНУ ім. Івана Франка Сава Шевчук розповіли школярами про спеціальності, які пропонує Львівський університет, умови вступу, особливості навчального процесу та багато іншого.

Численні школярі, які завітали на Форум з різних куточків України, не лише виявили велике зацікавлення Львівським університетом, а й продемонстрували неабияку обізнаність із історією одного з найдавніших вищих навчальних закладів України. Так, під час вікторини, яку провели представники ЛНУ ім. Івана Франка, школярі з Полтавщини, Вінниччини, Хмельниччини, Київщини та інших регіонів України активно, а головне – правильно відповідали на питання, присвячені історії Львівського університету. Найбільш обізнана молодь отримала від представників Університету заохочувальні подарунки.

Самі школярі розповіли, що планують вступати саме у Львівський університет, адже вважать його одним із найкращих в Україні і найбільш бажаним для здобуття фаху. Зокрема, учениця із Полтави, яка стала однією із переможниць вікторини, наголосила, що бачить своє подальше навчання виключно у ЛНУ ім. Івана Франка і не розглядає жодної іншої альтернативи.

Додамо також, що під час Форуму усі учасники мали нагоду відвідати лекції і майстер-класи, присвячені тонкощам складання ЗНО, особливостям вступної кампанії, професійним навичкам, необхідним для майбутньої успішної кар’єри та іншим важливим питанням.

Організатором форуму є освітня компанія «ZNOUA».

За матеріалом Прес-центру Уніерситету