Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.» Он-лайн лекція В.В. Вітковського Тема: «Українські історичні козацькі танці»

08.04.2022 | 22:10

 

Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.»

Он-лайн лекція В.В. Вітковського Тема: «Українські історичні козацькі танці»

 

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

Термін проведення весняний семестр 2022 н. р.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

 12 квітня 2022 року, о 09:00 Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.»

 Он-лайн лекція Вячеслава Владиковича Вітковського – заслуженого артиста України, доцента кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, балетмейстера-постановника оперної студії НМАУ імені Петра Чайковського, в минулому – балетмейстера Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України (м. Київ, Україна).

Тема лекції: «Українські історичні козацькі танці»

 Прохання: підключатись то до зустрічі через платформу ZOOM, при наявності можливості підключатись декільком учасникам з одного профілю (також підписувати профіль: або ім’я та місто, або назва закладу освіти) це пов’язано з технічними можливостями ZOOM,  в рамках обмеження одночасного підключення до 100 осіб.

Програма даних лекцій постійно буде оновлюватись, про що будемо Вас інформувати на передодні.

В умовах сьогодення і для забезпечення безпеки покликання на зустрічі буде надаватись перед початком самої лекції (дякую за розуміння).

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (про це прохання написати в приватне повідомлення координатору за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку для включення в програму лекцій).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/85709629356?pwd=cHlSbVliVCtCU1NlZ1A4d3l2S3F4UT09

Ідентифікатор конференції: 857 0962 9356

Код доступу: 024