Все, що потрібно знати про поселення в гуртожиток.

30.07.2021 | 12:45
  • Все, що потрібно знати про поселення в гуртожиток.
  • У період з 15 по 23 серпня відбувається розгляд заяв на поселення відповідною комісією, яка складається з декана факультету, його заступника, завідувача гуртожитком, голови Профбюро студентів та голови Студентської ради. Саме комісія визначає кількість поселених у гуртожиток у зв’язку з наявною кількістю вакантних місць.
    Списки поселених публікуються на офіційному сайті факультету та його сторінках у соцмережах.
    Студентам, які не були рекомендовані до поселення пропонують місця в гуртожитках інших ЗВО Львова. Процедура їх поселення повідомляється окремо.Чи можу я обрати гуртожиток в якому буду жити?
    Студенти не можуть самостійно обирати гуртожиток, в який будуть поселені, оскільки гуртожитки і місця в них попередньо розподілені між факультетами.

Які дати поселення в гуртожиток?
    Поселення буде здійснюватися з 25 по 31 серпня. У кожного факультету свій день поселення. Інформація буде розміщена на сайті. Зазвичай усім попередньо телефонують.

• Джерело інформації https://www.facebook.com/franko.admission.lviv.ua/