Впровадження Державного Стандарту вищої освіти спеціальності 024 Хореографія

23.02.2021 | 10:05

Шановні колеги!

4 березня 2021 року о 14.00 запрошуємо Вас до участі у Першому Всеукраїнському науково-практичному семінарі-практикумі «Впровадження державного Стандарту вищої освіти спеціальності 024 Хореографія».

Семінар відбудеться на кафедрі режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана франка (дистанційно, платформа ZOOM).

Питання, що виносяться на обговорення.

–           Впровадження Стандарту вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія: проблеми та перспективи.

–           Рекомендації до вдосконалення Стандарту вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

–           Формування освітніх програм відповідно до Стандарту вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

–           Перспектива впровадження Стандарту вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія для третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти доктор філософії, доктор мистецтв.

Для участі у семінарі необхідно: надіслати до 01.03.2021 р. на електронну адресу vidlunnya@gmail.com заявку на участь в семінарі-практикумі.

Координатор зустрічі – Олександр Плахотнюк м.т. 066 738 94 13

Початок семінару: 4 березня 2021 року о 14.00 платформа ZOOM

Посилання для онлайн-участі буде повідомлено учасникам згідно із заявками.