Вперше в історії на факультеті культури і мистецтв відбувся захист дисертації випускниці аспірантури

15.08.2022 | 20:10
15 серпня 2022 року в стінах Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася історична подія – перший в історії факультету культури і мистецтв захист дисертації випускниці аспірантури кафедри музикознавства та хорового мистецтва Казнох Ірини Богданівни на тему «Стильові особливості сакральної монодії в контексті музично-поетичних формотворчих зв’язків (на матеріалі піснеспівів Цвітної Тріоді кін. XVI – поч. XVIII ст.)». Затверджена разова спеціалізована рада у складі головуючої Довгалюк Ірини Сергіївни, докторки мистецтвознавства, професорки кафедри української фольклористики імені Філарета Колесси Львівського національного університету імені Івана Франка; рецензентки Сиротинської Наталі Ігорівни, докторки мистецтвознавства, професорки кафедри музикознавства та хорового мистецтва Львівського національного університету імені Івана Франка; опонентів Зосім Ольги Леонідівни, докторки мистецтвознавства, професорки кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури та інформаційної політики; Ігнатенко Євгенії Василівни, кандидатки мистецтвознавства, доцентки кафедри старовинної музики Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського; Жулковського Богдана Євгеновича, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри історії та теорії музики Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки» Дніпропетровської обласної ради», одноголосно підтримали здобувачку у присудженні їй наукового ступеня доктора філософії!
Вітаємо Ірину Казнох з присудженням ступеня доктора філософії в галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво»!