Вітання Ректора з нагоди Дня Конституції України

28.06.2017 | 00:13

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України!

В Основному Законі України задекларовані багатовікові принципи та ідеали нашої нації, які засвідчують фундаментальне прагнення кожного з нас – жити у власній єдиній незалежній суверенній державі.

Верховенство права, демократизм, свобода та інші основоположні цінності, гарантовані Конституцією України, повинні бути наріжним каменем усіх реформ у нашій державі. Тільки спільними зусиллями, неухильно дотримуючись засад Основного Закону, ми зможемо побудувати по-справжньому сильну, розвинуту країну, яка займе гідне місце у світовій спільноті демократичних держав!

Бажаю всім нам миру, злагоди, добра і незламної віри в успішний розвиток Української держави!

Ректор                                                        Володимир Мельник

За матеріалами  www.lnu.edu.ua