Вітаємо Валерію Мочарську, Ганну Дацко і Олега Пригоду з перемогою в V Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської!!!

20.11.2018 | 20:57

Вітаємо студентів групи КМА-31 Валерію Мочарську, Ганну Дацко і Олега Пригоду з перемогою в V Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської!!!

Джерела фото:Oleh PryhodaValeria Mocharska Hanna Datsko   Anatoliy Gritsan

Пропонуємо матеріал ІА ZIK:

В Івано-Франківську завершився V Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Оксани Затварської.

Організували його Навчально-науковий інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника та управління культури, національностей та релігій ОДА. Про це сьогодні, 19 листопада, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Учасниками конкурсної програми стали понад двадцять конкурсантів з багатьох областей України. Під керівництвом народного артиста України, голови Національної спілки театральних діячів України, генерального директора-художнього керівника Національної оперети України Богдана Струтинського визначено переможців конкурсу:

гран-прі – Валерія Мочарська (Львівський національний університет імені Івана Франка);

перша премія – Ганна Дацко (Львівський національний університет імені Івана Франка), Анна Кальянова (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), Андрій Мельник (Івано-Франківський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Івана Франка);

друга премія – Олег Пригода (Львівський національний університет імені Івана Франка), Василина Костун (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), Олександр Поліновський (Волинський академічний обласний театр ляльок);

третя премія – Артем Яблонський і Юлія Амплейкіна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), Ганна Голуб (Рівненський державний гуманітарний університет).

Переможці конкурсу отримали дипломи і відзнаки та заохочувальні премії. Конкурс завершився гала-концертом

VI Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Оксани Затварської відбудеться у 2020 році.

Джерело: zik.ua