Віртуальні мандрівки по Львівському історичному музею з допомогою Google

12.03.2017 | 11:57

Про це пише “Музейний простір”. На платформі Google Cultural Institute запустили першу віртуальну виставку “Колекція Орденів Львівського історичного музею” .

10 місяців тривали перемовини з менеджерами Google, які полягали в переконанні їх у доцільності презентації Львівського історичного музею, його колекцій на майданчику Google Arts & Culture. Зрештою, 28 вересня 2016 року угоду між музеєм та корпорацією Google було підписано. Майбутня співпраця, крім створення виставок, передбачає також виготовлення 3D моделей і гігапіксельних цифрових копій найцікавіших музейних експонатів та створення віртуальних екскурсій експозиціями музею (Museum View). Усе це буде зроблено коштом та за допомогою обладнання Google.

“Маю надію, що ця співпраця дозволить гідно представити здобутки і колекції Львівського історичного музею світові”, – вважає Руслан Кошів, координатор цього проекту. – “Хочу висловити найщирішу подяку за розуміння і допомогу координатору GCI Lenka Sharma, директору ЛІМ Роману Чмелику, а також працівникам музею, які долучилися до створення першої виставки, – Ірині Полянській, Мирославу Побережному та Оресту Круковському”.

Оглянути виставку можна за лінком: https://www.google.com/culturalinstitute/beta/partner/lviv-historical-museum

За матеріалом http://forpost.lviv.ua