Студенти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали інклюзивну бібліотеку Львова – Сенсотеку і бібліотеку Українського католицького університету

21.10.2023 | 00:31

18 жовтня 2023 р. студенти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» й викладачі кафедри бібліотекознавства і бібліографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали інклюзивну бібліотеку Львова – Сенсотеку, де ознайомилися з унікальними можливостями цієї установи, її бібліотечним фондом та оснащенням відповідною інноваційною технікою для осіб з особливими потребами. Студенти мали також чудову нагоду відвідати бібліотеку Українського католицького університету, де ознайомилися з історією Університету й бібліотеки, сучасними читальними залами, наповненням фонду стародруків, відпочинковими зонами для користувачів бібліотеки. Студенти і викладачі щиро вдячні завідувачці Сенсотеки Галині Телепко, керівниці проєктів та програм бібліотеки УКУ Іванні Степовій і провідному бібліотекареві цієї ж бібліотеки Юрію Степовому за цікаві екскурсії.