Відкриті практичні заняття з хореографіїї

31.03.2016 | 13:03

30 березня 2016 року рамках проведення  Всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» були проведені відкриті практичні заняття: кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка  з таких предметів: «Теорія та методика викладання народно сценічного танцю» 1 курс, викладач Кітілова Н. В.; «Теорія та методика викладання класичного танцю» 3 курс, викладач Безпаленко Ю. В. ; «Теорія та методика викладання класичного танцю» 3 курс, викладач Шкутяк І. В. (за адресою вул. Стефаника, 16а, концертно-балетний зал №1). Ці заняття відвідали учасники конференції – керівники хореографічних колективів Львова та різних регіонів України.

О.А.Плахотнюк

DSC_6874 DSC_6880 DSC_6887 DSC_6892 DSC_6897