Відкрита он-лайн – лекція Андрощук Л.М. Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію-практикуму “Мистецтво. Війна Ми”

04.04.2022 | 12:07

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство, соціокультурний менеджмент, бібліотекознавство та ін.) “Мистецтво. Війна. Ми” в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв .

Термін проведення весняний семестр 2022 н. р.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

5 квітня 2022 року, о 09:00

Відкрита он-лайн – лекція Всеукраїнського міждисциплінарного семінару-практикуму

Андрощук Людмили Михайлівни

кандидатки педагогічних наук, доцентки, завідувачки кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (м. Київ, Україна)

Тема лекції

«Contra spem spero: танцем слідами Тараса та Лесі»

Прохання: підключатись то до зустрічі через платформу ZOOM, підключатись декільком учасникам з одного профілю при наявності такої можливості (також підписувати профіль: або ім’я та місто, або назва закладу освіти) це пов’язано з технічними можливостями ZOOM,  в рамках обмеження одночасного підключення до 100 осіб.

Програма даних лекцій постійно буде оновлюватись, про що будемо Вас інформувати на передодні.

В умовах сьогодення і для забезпечення безпеки покликання на зустрічі буде надаватись перед початком самої лекції (дякую за розуміння).

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (про це прохання написати в приватне повідомлення координатору за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку для включення в програму лекцій).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні!!!

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/81385273048?pwd=ZllSaW1ueStRQlAvUDVHZ2ZFamdOUT09