Відчуйте ритми «Тарасового Серця»

18.05.2019 | 18:08

Двом кобзарям є що згадати і про що поговорити. Але чи зустрілися на перетині життєвих доріг Тарас Шевченко та Остап Вересай? Чи зможе Мар’яна-черниця уникнути долі Катерини? Чи пробачить Утоплена свою матір, чи віднайде бажаний спокій Тополя ? Кого обере серце Тараса Шевченка – Оксану Коваленко чи Княжну Рєпніну? Якою є справжня ціна незалежності України і чи виправданими були звитяги й жертви легендарних героїв козацьких часів – Івана Підкови, Івана Гонти, Тараса Трясила, Гамалії? Про що розповідають струни кобзи і сторінки «Кобзаря»? Яким є Тарасове серце? Відповіді на ці та й багато інших запитань – у виставі студентів Франкового Університету, приуроченій 158-й річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні. Відчуйте ритми «Тарасового Серця»

Філологічний факультет ЛНУ імені Івана Франка