Відбувся захист курсових робіт студентів групи КМД-31з

01.04.2021 | 13:15

26 березня 2021 р. відбувся захист курсових робіт студентів групи КМД-31з заочної форми навчання, які оволодівають ОП «Менеджмент соціокультурної діяльності» в онлайн форматі з використанням сервісу Zoom.
Студенти підготували презентації результатів курсових досліджень, обмінялися корисним матеріалом.
Викладачі кафедри і керівники курсових проектів вдячні за роботу, цікавий та змістовний матеріал, ілюстративно-текстові та технічно правильно оформлені презентації, поглиблене ознайомлення з теоретичною і практичною частинами проектів. Особливу вдячність висловлюємо студентам Євгенії Ткач і
Ярині Олійник за виступи із доповідями на Другій всеукраїнській науковій конференції студентів та аспірантів «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики та тенденції розвитку» (26 листопада 2020 р.), підготовку текстів доповідей до друку у збірник статей учасників цієї конференції.
Вітаємо студентів із захистом курсових робіт!
Вітаємо студентів Євгенію Ткач і Ярину Олійник із першими науковими
публікаціями!
Бажаємо успіхів у подальшому навчанні у Львівському університеті!