Відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум стейкхолдерів 024 Хореографія

27.10.2021 | 14:57

Кафедра режисури та хореографії 27 жовтня 2021 року провела

Науково-практичний семінар-практикум стейкхолдерів «Обговорення освітніх програм: першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; другого (магістерського) рівня вищої освіти; третього (доктор філософії) рівня вищої освіти, спеціальність 024 Хореографія кафедри режисури та хореографії»

Понад 4 години продуктивного діалогу з стейкхолдерами, що представляли різні групи а саме : абітурієнти, студентство, випускники, представники хореографічних колективів викладачі та керівники, викладачі закладів освіти.

Пропозиції можна подати через опитування або на емейл кафедри

Анкета опитування

Основні тематичні напрямки роботи семінар-практикуму:

Вивчення позиції щодо покращення основних напрямків забезпечення надання якості послух вищої освіти, а саме:

• щодо покращення організації освітнього процесу, організації взаємодії з роботодавцями та комунікації з здобувачами вищої освіти, науково-педагогічного складу кафедри;
  • теоретичного гуманітарного циклу підготовки здобувачів, теоретичного професійного циклу підготовки здобувачів, практично-професійного циклу підготовки здобувачів, проведення практик здобувачів;
  • організації самостійної роботи, науково-дослідницької роботи здобувачів, культурно-мистецьких заходів;
  • матеріально-технічного забезпечення освітніх програм; проведення профорієнтаційної, виховної роботи.