Відбувся Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар «Вдосконалення освітніх програм з хореографії: практичні аспекти»

27.11.2020 | 22:01

27 листопада 2020 року відбувся Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар «Вдосконалення освітніх програм з хореографії: практичні аспекти», за участі представників провідних ЗВО України, що здійснюють освітній процес спеціальності 024 «Хореографія» (Львів, Харків, Одеса. Київ, Полтава, Суми, Херсон, Івано-Франківськ, Умань, Бердянськ та інших міст України).  Відбулась змістовна і конструктивна дискусія щодо питань впровадження ОП спеціальності 024 «Хореографія». Організатор Андрощук Людмила Михайлівна кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.  (платформа ZOOM)

Олександр Плахотнюк