Відбувся методичний семінар керівників колективів сучасної хореографії

23.02.2023 | 21:07

Відбувся  “Обласний методичний семінар керівників колективів сучасної хореографії”

Відбувся 23.02. 2023 р. «Обласний методичний семінар керівників колективів сучасної хореографії закладів загальної середньої та позашкільної освіти» за участі хореографів з всієї України на базі кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка організатор Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Куратори заходу: методист, керівник народного художнього колективу ансамблю естрадного танцю „Тайм аут” Агапова Олена та кандидат мистецтвознавства доцент кафедри режисури та хореографії ЛНУ імені Івана Франка, керівник гуртка-методист ЦТДЮГ  Плахотнюк Олександр

Напрямки і тематика заходу:

·        Майстер-клас “Використання ігрових методів навчання у хореографії для дітей  3-5 років” Керівник гуртка “Хореографія” Народний художній колектив ансамбль танцю ,, Барвінок,, Личаківського БДЮТ Радомська Надія

·        Майстер-клас “Методика навчання акробатичним вправам дітей 9-11років у хореографічному колективі” Магістр хореографії, старший викладач кафедри хореографії і мистецтвознавства ЛДУФК ім. І. Боберського.  Керівник гуртка-методист у  НХКАТ “Серпанок”, Шелейкіс Яна.

·        Майстер-клас “Тілесні та рухові практики contemporary dance та імпровізація,” асистент/аспірант кафедри режисури та хореографії  ЛНУ імені Івана Франка викладач Львівської державної хореографічної школи Гриценко Ярослава.

·        Майстер-клас “Специфіка танцювальної лексики вуличних стилів танцю локінг і паппінг” Аспірант  кафедри режисури та хореографії ЛНУ імені Івана Франко Дубінін Віталій