Відбувся науково-методичний семінар кафедри бібліотекознавства і бібліографії

14.12.2023 | 21:51
Відбувся науково-методичний семінар кафедри бібліотекознавства і бібліографії. У доповіді «Медіаосвіта. Медіааналітика. Методологія та програмне забезпечення» асист. Л. Ю. Пугач обґрунтувала об’єктивні суспільні причини важливості формування системи медіа культури, концепції впровадження медіаосвіти як необхідної інфотворчої компоненти інформаційного суспільства в Україні, інформаційного консалтингу, а також значення фахових компетентностей медіа аналітика. Йшлося, зокрема, про затверджену в Україні в 2010 р.  «Концепцію впровадження медіаосвіти», типологію медіа аналізу, методологію та програмне забезпечення медіа аналітики, засади діяльності служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади та місцевого самоврядування тощо. У цьому контексті учасники семінару обговорювали також освітні стратегії спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з позицій підготовки фахівців, здатних компетентно здійснювати відповідну професійну діяльність.