Відбувся майстер клас з фольклорного поліського танцю

01.12.2022 | 09:28

25 та 26 листопада 2022 року на кафедрі режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся майстер клас з фольклорного поліського танцю від старшого викладача кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Самохвалової Алли Василівні. На основі фольклорно-етнографічних експедицій Рівненського, Волинського Житомирського та Київського Полісся для ансамблю українського народного танцю «ПРЕМ’ЄРА» кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв була поставлена в’язанка українських народних танців «Поліські забави».

Колектив кафедри висловлює щиру подяку Аллі Василівні за творчу співпрацю з кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка та збереження і популяризацію українського народного танцю.