Відбувся майстер-клас онлайн “Технологія інтермедіальної діяльності”

09.10.2020 | 09:58

08.10.2020 відбувся майстер-клас онлайн “Технологія інтермедіальної діяльності”. Інтернет-зустріч провела для студентів ОП 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) кандидат філологічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Наталія Миколаївна Лупак. Доповідачка відзначила, що інтермедіальні практики розглядаються як такі, що створюються в художньо- інтегративному середовищі, їхня новизна пов‘язана з численною кількістю можливих художніх комбінацій, в основі яких міжмистецька взаємодія, а потенціал мистецтва, зокрема сукупність художніх мов, є сприятливою платформою для міжособистісного спілкування, синергія якого продукує комунікативну творчість. Упродовж онлайн-комунікації  мова йшла про інтермедіальний аспект комунікації. Було з‘ясовано суть понять «інтермедіальність», «інтермедіальна технологія», авторка представила зразки інноваційних комунікативних інтермедіальних практик.