Відбувся черговий попередній захист дисертації на онлайн-засіданні кафедри музикознавства та хорового мистецтва

19.11.2020 | 13:54

19 листопада 2020 року  під час онлайн-засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва відбувся черговий попередній захист дисертації «Крим у діалозі культур «Захід-Схід» на прикладі музичної творчості»» аспірантки ІV курсу та асистента нашої кафедри Тетяни Младенової (наук. кер. проф. Козаренко О. В.). Роботу до обговорення у телефонному режимі було представлено науковим керівником, який схвально відгукнувся про дисертацію. В обговоренні тексту дисертації взяли участь проф. Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, доктор мистецтвознавства Карась Г. В., проф. Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, завідувач кафедри історії музики, доктор мистецтвознавства Кияновська Л. О., доц. Лазаревська О. М., Л. В. доц. Коломиєць О. І, доц. Чучман В. М., доц. Салдан С. О., завідувач кафедри проф. Медведик Ю. Є. та ін. У режимі трьох сесій (ZOOM) учасники засідання прийшли до висновку, що попередній захист асп. Т. Младенової можна в цілому схвалити, однак необхідно взяти до уваги низку зауважень та рекомендацій. Відтак, бажаємо п. Т. Младеновій та її науковому керівнику – проф. О. Козаренку успішно подолати наступні щаблі випробувань задля досягнення кінцевої мети – захист дисертації.

Кафедра Музикознавства та хорового мистецтва ЛНУ імені Івана Франка