Відбувається вступ в аспірантуру за спеціальністю 024 Хореографія

31.08.2022 | 20:05

Вже в четверте в Україні у Львівському університеті відбувається вступ в аспірантуру за спеціальністю 024 Хореографія, освітньо-науковий рівень доктор філософії, на кафедрі режисури та хореографії факультету культури і мистецтв. 31 серпня 2012 року відбулось фахове випробування з спеціальності і переставлення орієнтовної тематики досліджень. Географія представників з міст України: Харків, Київ, Херсон, Ірпінь, Львів, випускники Львівського національного університету імені Івана Франка, Харківської академії культури, Херсонського педагогічного університету, Київського університету культури, Національної педагогічного університету імені Драгоманова, майбутні аспіранти працюють викладачами в закладах вищої освіти України, театрах опери і балету, в центрах творчості дітей та юнацтва. Професорсько-викладацьких склад кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка бажає вам успішного проходження всіх випробувань, продуктивної науково-дослідницької роботи творчих гараздів та злетів.