Відбулися захисти маґістерських робіт студентів кафедри музичного мистецтва

22.12.2020 | 19:58
Упродовж 21-22.12.2020 відбулися захисти маґістерських робіт студентів денної та заочної форми навчання кафедри музичного мистецтва. Дуже втішило, що майже 90% робіт має високу унікальність та витримано в дусі академічної доброчесності.
Найрізноманітніша тематика, що стосується як методики і педагогіки музичного виховання, так і торкається зрізів історичних подій культурно-мистецьких процесів в Україні, видатних персоналій. Була приділена увага і дослідженням музичного виховання школярів та дошкільнят в умовах дистанційного навчання. І саме тут студенти показали себе з якнайкращої сторони, провели ряд анкетувань, педагогічних експериментів, психологічних тестів, які згодом оформили у таблиці та графіки.
Дуже приємно приймати такі достойні захисти. Вітаємо усіх наших магістрантів із завершенням навчання та бажаємо щасливих професійних та особистих шляхів! З Богом!
Ми пишаємося і любимо Вас!