Відбулося засідання наукового семінару факультету культури і мистецтв

20.10.2021 | 12:30

20.10.2021 о 11:30 відбулося засідання наукового семінару факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

Свою доповідь «Перформативно – хореографічне мистецтво, як модус розвитку сучасного танцю» представила Скиба Юлія Юріївна аспірантка ІІ року навчання спеціальність 024 Хореографія /асистентка кафедри режисури та хореографії (науковий керівник – Руслан Кундис).

У науковому повідомлені представлено передумови розвитку сучасного танцю. Проаналізований індивідуальний підхід митців сучасного танцю до роботи з тілом, та простором. Доповідач визначила ключові елементи способу розширення спектру розвитку мистецтва у перформативно – хореографічному напрямку.

В обговоренні прийняли участь док. мистецтвознавства проф. М. Гарбузюк, канд. мистецтвознавства доц. О. Плахотнюк, Р. Кундис, канд. пед. н. О. Кузик. доц. О. Лань. Представники інших ЗВО України: зав каф. Бердянського університету канд. пед. наук. О. Мартиненко, викладачка Київської академії ім. С. Лифаря О. Кебас та інші., за участі слухачів курсів підвищення кваліфікації ЛОІПДПП, студентів , керівників хореографічних колективів та інших організацій.