Відбулося засідання наково-методичного семінару кафедри бібліотекознавства і бібліографії

24.11.2021 | 20:35

23 листопада 2021 року відбулося засідання науково-методичного семінару кафедри бібліотекознавства і бібліографії.

Доцент Герун Василь Богданович запропонував учасникам семінару доповідь «Магістерські роботи в інституційних репозитаріях: деякі аспекти архівування документів».

Доповідач зосередив увагу присутніх на питаннях архівування студентської документації в інституційних репозитаріях університетів: правовому регулюванні організації колекцій, принципах наповнення е-архівів магістерських робіт, систематизації, описуванні та зберіганні матеріалів. Описано розвиток сучасних архівних програм в університетах в контексті наукової комунікації, роль у цих процесах бібліотекарів та архівістів. На семінарі обговорено можливі напрямки розвитку е-колекцій, пов’язані з впровадженням електронного документообігу, створення платформ для самоархівування навчальних, наукових матеріалів студентами протягом навчання.