Відбулося чергове засідання наукового семінару факультету культури і мистецтв

12.05.2021 | 18:54

12.05.2021 р. відбулося чергове засідання наукового семінару факультету культури і мистецтв. Цікаву доповідь “Художній образ як синтез компонентів хореографічної вистави” запропонувала аспірантка 2 року навчання, кафедри режисури та хореографії Олена Літовченко (науковий керівник – Олександр Плахотнюк). Доповідачка розглянула основні складові хореографічної вистави: танець, композиція, мізансцена, які як самостійно-значущі компоненти поєднані цілісним образом та впливають на сприйняття глядача. Окрім представників факультету культури і мистецтв до семінару приєдналися Наталія Дідик – солістка театру опери та балету, викладач університету фізичної культури імені І.Боберського та Тетяна Степанова-Михальчук (Рівне).

Наталя Ключинська

– голова ради молодих вчених

факультету культури і мистецтв