Відбулося чергове засідання науково-методичного семінару факультету культури і мистецтв

09.04.2021 | 10:38

08.04.2021 відбулося чергове онлайн засідання науково-методичного семінару факультету культури і мистецтв. Свою доповідь учасникам семінару запропонував  Богдан Булка – аспірант  ІІІ року навчання. Тема доповіді: “”Особливості та ефекти застосування інформаційних технологій у роботі з музикою”.  У доповіді була висвітлена роль інформаційних технологій у споживанні та творенні музики. Зокрема застосування машинного навчання для аналізу музичного матеріалу та використання генеративних моделей для створення музики. В роботі семінару активну участь взяли члени нещодавно створеного Наукового товариства студентів,  аспірантів, молодих учених факультету культури і мистецтв.